Nosi salame počepi beti jazbec tenis poberi Olajšajte Pisalni stroj

ŽTK Maribor - Beti Butina Jazbec se je uvrstila v polfinale OP turnirja do  12 let, ki je bil v Ljubljani. Alja Senica se je uvrstila v četrtfinale,  enak uspeh pa je
ŽTK Maribor - Beti Butina Jazbec se je uvrstila v polfinale OP turnirja do 12 let, ki je bil v Ljubljani. Alja Senica se je uvrstila v četrtfinale, enak uspeh pa je

TE: Eva Cikajlo v Novem Sadu že v polfinalu, Beti Butina Jazbec na  Portugalskem osvojila tolažilni turnir – Teniški svet
TE: Eva Cikajlo v Novem Sadu že v polfinalu, Beti Butina Jazbec na Portugalskem osvojila tolažilni turnir – Teniški svet

Tenis Masters U14 | SPORTIDA Photo Agency

DP U18: Butina Jazbečeva nadigrala 1. nosilko, Mohar presenetil Videnoviča  – Teniški svet
DP U18: Butina Jazbečeva nadigrala 1. nosilko, Mohar presenetil Videnoviča – Teniški svet

Portoroški festival tenisa se nadaljuje z OP Zala do 16 let in OP Lino do  12 let
Portoroški festival tenisa se nadaljuje z OP Zala do 16 let in OP Lino do 12 let

TE: Beti Butina Jazbec na Madžarskem tesno poražena v finalu dvojic, Ela  Plošnik na Češkem lovi polfinale - Tenis Slovenija
TE: Beti Butina Jazbec na Madžarskem tesno poražena v finalu dvojic, Ela Plošnik na Češkem lovi polfinale - Tenis Slovenija

DP U16: Zimska državna prvaka postala Beti Butina Jazbec in Gašper  Matijašič (FOTO) – Teniški svet
DP U16: Zimska državna prvaka postala Beti Butina Jazbec in Gašper Matijašič (FOTO) – Teniški svet

DP (U12): Šeško do novega naslova državnega prvaka, pri deklicah najboljša  Beti Butina Jazbec (FOTO) – Teniški svet
DP (U12): Šeško do novega naslova državnega prvaka, pri deklicah najboljša Beti Butina Jazbec (FOTO) – Teniški svet

DP (U12): Pri dečkih za naslov Šeško in Suljić, Plošnikovo bo izzvala  Butina Jazbečeva (FOTO)
DP (U12): Pri dečkih za naslov Šeško in Suljić, Plošnikovo bo izzvala Butina Jazbečeva (FOTO)

TE: Beti Butina Jazbec in Svit Suljić sanjski teden na avstrijskem  Štajerskem kronala z naslovom! – Teniški svet
TE: Beti Butina Jazbec in Svit Suljić sanjski teden na avstrijskem Štajerskem kronala z naslovom! – Teniški svet

Žiga Šeško in Beti Butina Jazbec... - Teniški klub Luka Koper | Facebook

Tennis Europe: Odlična Beti Butina Jazbec že v polfinalu Bergantovega  memoriala!
Tennis Europe: Odlična Beti Butina Jazbec že v polfinalu Bergantovega memoriala!

SAVA INFOND OPEN 2022 - ŽTK

DP U16: Beti Butina Jazbec ugnala 6. nosilko, Vnukova in Cikajlova  prepričljivi – Teniški svet
DP U16: Beti Butina Jazbec ugnala 6. nosilko, Vnukova in Cikajlova prepričljivi – Teniški svet

Državna prvaka v U14 sta Despotović in Butina Jazbec, znani tudi zmagovalci  dvojic! (FOTO) - Tenis Slovenija
Državna prvaka v U14 sta Despotović in Butina Jazbec, znani tudi zmagovalci dvojic! (FOTO) - Tenis Slovenija

OFEM 2023: Butina Jazbec, Suljić in Šeško napredovali v 2. kolo - Tenis  Slovenija
OFEM 2023: Butina Jazbec, Suljić in Šeško napredovali v 2. kolo - Tenis Slovenija

Beti Jazbec Butina

DP Petrol U18: Zimska državna prvaka sta 13-letna Beti Butina Jazbec in  15-letni Žiga Švec - Tenis Slovenija
DP Petrol U18: Zimska državna prvaka sta 13-letna Beti Butina Jazbec in 15-letni Žiga Švec - Tenis Slovenija

ŽTK Maribor - Naša ekipa do 12 let se je zmagoslavno vrnila iz Kopra, kjer  je potekalo državno prvenstvo do 12 let. Beti Butina Jazbec je postala nova  državna prvakinja, Alja Senica
ŽTK Maribor - Naša ekipa do 12 let se je zmagoslavno vrnila iz Kopra, kjer je potekalo državno prvenstvo do 12 let. Beti Butina Jazbec je postala nova državna prvakinja, Alja Senica

Beti osvojila TE 14 v Avstriji - ŽTK

TE: Beti Butina Jazbec v Budimpešti le še korak do naslova v dvojicah -  Tenis Slovenija
TE: Beti Butina Jazbec v Budimpešti le še korak do naslova v dvojicah - Tenis Slovenija

ITF, TE: Trije Slovenci v polfinalu turnirja na avstrijskem Štajerskem,  uspešni tudi Falknerjeva, Drametova in Premzl - Tenis Slovenija
ITF, TE: Trije Slovenci v polfinalu turnirja na avstrijskem Štajerskem, uspešni tudi Falknerjeva, Drametova in Premzl - Tenis Slovenija

Beti Butina Jazbec: "Tekmovanje je priložnost, da pokažem svoje znanje in  vložen trud"
Beti Butina Jazbec: "Tekmovanje je priložnost, da pokažem svoje znanje in vložen trud"

ŽTK Maribor - Beti Butina Jazbec nadaljuje zmagovalno serijo, saj je v  Ljubljani osvojila drugi zaporedni turnir v konkurenci do 12 let. Alja  Senica se je uvrstila v polfinale. | Facebook
ŽTK Maribor - Beti Butina Jazbec nadaljuje zmagovalno serijo, saj je v Ljubljani osvojila drugi zaporedni turnir v konkurenci do 12 let. Alja Senica se je uvrstila v polfinale. | Facebook