Home

prodajalec statična skavt butina jazbes tenis interval Mew Mew V

Tekmovalni duh prevzema Maribor po slavnostni otvoritvi - EYOF 2023

DP (U12): Šeško do novega naslova državnega prvaka, pri deklicah najboljša  Beti Butina Jazbec (FOTO)
DP (U12): Šeško do novega naslova državnega prvaka, pri deklicah najboljša Beti Butina Jazbec (FOTO)

TE: Eva Cikajlo v Novem Sadu že v polfinalu, Beti Butina Jazbec na  Portugalskem osvojila tolažilni turnir – Teniški svet
TE: Eva Cikajlo v Novem Sadu že v polfinalu, Beti Butina Jazbec na Portugalskem osvojila tolažilni turnir – Teniški svet

Beti osvojila TE 14 v Avstriji - ŽTK

ŽTK Maribor - Naše deklice po pričakovanju prevladujejo na domačem OP  turnirju do 12 let. Beti Butina Jazbec in Alja Senica se bosta jutri ob  11.00 pomerili v finalu, medtem ko je
ŽTK Maribor - Naše deklice po pričakovanju prevladujejo na domačem OP turnirju do 12 let. Beti Butina Jazbec in Alja Senica se bosta jutri ob 11.00 pomerili v finalu, medtem ko je

Tennis Europe: Beti Butina Jazbec v četrtfinalu Bergantovega memoriala

ŽTK Maribor - Na domačem turnirju do 12 let Beti Butina... | Facebook

ITF, TE: Trije Slovenci v polfinalu turnirja na avstrijskem Štajerskem,  uspešni tudi Falknerjeva, Drametova in Premzl - Tenis Slovenija
ITF, TE: Trije Slovenci v polfinalu turnirja na avstrijskem Štajerskem, uspešni tudi Falknerjeva, Drametova in Premzl - Tenis Slovenija

Beti Butina Jazbec: "Tekmovanje je priložnost, da pokažem svoje znanje in  vložen trud"
Beti Butina Jazbec: "Tekmovanje je priložnost, da pokažem svoje znanje in vložen trud"

Ekipa24.si - Loparje vihtelo 133 igralcev in igralk

Ekipa24.si - Suljić in Butina zmagala

ŽTK Maribor - Beti Butina Jazbec je na domačem terenu osvojila Finalni  turnir do 12 let. V finalu je z rezultatom 63 57 62 premagala klubsko  soigralko Aljo Senica. | Facebook
ŽTK Maribor - Beti Butina Jazbec je na domačem terenu osvojila Finalni turnir do 12 let. V finalu je z rezultatom 63 57 62 premagala klubsko soigralko Aljo Senica. | Facebook

TE: Beti Butina Jazbec in Svit Suljić sanjski teden na avstrijskem  Štajerskem kronala z naslovom! – Teniški svet
TE: Beti Butina Jazbec in Svit Suljić sanjski teden na avstrijskem Štajerskem kronala z naslovom! – Teniški svet

European Youth Olympic Festival Maribor 2023, Day 01 | SPORTIDA Photo Agency

Gorenjski glas | Mlada tenisačica že pri Nadalu

Tennis Europe: Odlična Beti Butina Jazbec že v polfinalu Bergantovega  memoriala!
Tennis Europe: Odlična Beti Butina Jazbec že v polfinalu Bergantovega memoriala!

DP U18: Butina Jazbečeva nadigrala 1. nosilko, Mohar presenetil Videnoviča  – Teniški svet
DP U18: Butina Jazbečeva nadigrala 1. nosilko, Mohar presenetil Videnoviča – Teniški svet

Štirinajstletni Ljubljančan evropski prvak kot nekoč Đoković - siol.net

DP U14: Aljaž Štor edini nenosilec med četrtfinalisti, Beti Butina Jazbec  izgubila šele eno igro – Teniški svet
DP U14: Aljaž Štor edini nenosilec med četrtfinalisti, Beti Butina Jazbec izgubila šele eno igro – Teniški svet

Žiga Šeško in Beti Butina Jazbec... - Teniški klub Luka Koper | Facebook

TE: Beti Butina Jazbec na Madžarskem tesno poražena v finalu dvojic, Ela  Plošnik na Češkem lovi polfinale - Tenis Slovenija
TE: Beti Butina Jazbec na Madžarskem tesno poražena v finalu dvojic, Ela Plošnik na Češkem lovi polfinale - Tenis Slovenija

Teniški klub Luka Koper - Beti Butina Jazbec (ŽTKMB) državna prvakinja do  12 let. | Facebook
Teniški klub Luka Koper - Beti Butina Jazbec (ŽTKMB) državna prvakinja do 12 let. | Facebook

TE: Beti Butina Jazbec v Budimpešti le še korak do naslova v dvojicah -  Tenis Slovenija
TE: Beti Butina Jazbec v Budimpešti le še korak do naslova v dvojicah - Tenis Slovenija

Portoroški festival tenisa se nadaljuje z OP Zala do 16 let in OP Lino do  12 let
Portoroški festival tenisa se nadaljuje z OP Zala do 16 let in OP Lino do 12 let