Pred tekmo: Gorica - Koper

Novice
Novice

V četrtfinale napredovala še Bravo in Koper - 24ur.com

ND Gorica - Znan podroben razpored naslednjih nekaj tekem: 🆚 Koper ➡️ Koper,  14.4., 20:15 🆚 Olimpija ➡️ Nova Gorica, 23.4., 15:00 🆚 Domžale ➡️  Domžale, 28.4., 20:15 🆚 Celje ➡️ Nova Gorica, 3.5., 20:15  #PrvaLigaTelemach | Facebook
ND Gorica - Znan podroben razpored naslednjih nekaj tekem: 🆚 Koper ➡️ Koper, 14.4., 20:15 🆚 Olimpija ➡️ Nova Gorica, 23.4., 15:00 🆚 Domžale ➡️ Domžale, 28.4., 20:15 🆚 Celje ➡️ Nova Gorica, 3.5., 20:15 #PrvaLigaTelemach | Facebook

Nogomet Koper-Gorica by tomi77 (@tomi77) | Galerija - Slo-Foto.net

Gorica 1-2 Koper | 4. krog 2022/23 #PrvaLigaTelemach - YouTube

2.SNL: V derbiju kroga Gorica gosti Koper, Krško v goste Fužinarju -  Slovenski nogometni portal
2.SNL: V derbiju kroga Gorica gosti Koper, Krško v goste Fužinarju - Slovenski nogometni portal

Koper in Gorica v napad na prvo ligo | Dnevnik

POLICISTI PRIPRAVLJENI NA TEKMO DOMAČIH S KOPROM: Šestim navijačem prepoved  za dve leti
POLICISTI PRIPRAVLJENI NA TEKMO DOMAČIH S KOPROM: Šestim navijačem prepoved za dve leti

NK Luka Koper vs NK Hit Gorica | SPORTIDA Photo Agency

FC Koper: Popovičeva čistka uspešnejše prihodnosti (še) ne napoveduje |  Dnevnik
FC Koper: Popovičeva čistka uspešnejše prihodnosti (še) ne napoveduje | Dnevnik

Koper dvakrat vodil, a že v 38. minuti ostal brez igralca manj, kar je  Gorica izkoristila in na derbiju prišla do remija - Planet Nogomet
Koper dvakrat vodil, a že v 38. minuti ostal brez igralca manj, kar je Gorica izkoristila in na derbiju prišla do remija - Planet Nogomet

PLT: Koper na primorskem derbiju do pomembne zmage (VIDEO) - Sportklub