Snežna meteža Vsako leto ladjedelništvo katarina mrvar tenis hrepenenje zvečer žilav

Teniški klub Šentjur - V Ljubljani na državnem prvenstvu deklic do 12 let  sta se borili Katarina Mrvar in Nika Perić. 🎾 Katarina je v 2. krogu  glavnega turnirja žal morala predati
Teniški klub Šentjur - V Ljubljani na državnem prvenstvu deklic do 12 let sta se borili Katarina Mrvar in Nika Perić. 🎾 Katarina je v 2. krogu glavnega turnirja žal morala predati

Teniški klub Šentjur - Na državnem prvenstvu do 14 let v Mariboru je Katarina  Mrvar žal izgubila že v 1. krogu, medtem ko sta Nika Perić in Jakob Cmok v  1. krogu
Teniški klub Šentjur - Na državnem prvenstvu do 14 let v Mariboru je Katarina Mrvar žal izgubila že v 1. krogu, medtem ko sta Nika Perić in Jakob Cmok v 1. krogu

Teniški klub Šentjur - Na Tennis Europe do 14 let v Portorožu je Katarina  Mrvar zmagala prvo tekmo glavnega turnirja proti italijanski nasprotnici.  🎾💪🇮🇹 Žal pa je morala v drugem krogu priznati
Teniški klub Šentjur - Na Tennis Europe do 14 let v Portorožu je Katarina Mrvar zmagala prvo tekmo glavnega turnirja proti italijanski nasprotnici. 🎾💪🇮🇹 Žal pa je morala v drugem krogu priznati

DP (U14): Vroča Pračkova nadigrala 2. nosilko, Bernard in Švec v  četrtfinale brez izgubljene igre - Teniški svet
DP (U14): Vroča Pračkova nadigrala 2. nosilko, Bernard in Švec v četrtfinale brez izgubljene igre - Teniški svet

V Portorožu je Katarina Mrvar... - Teniški klub Šentjur | Facebook

TE: Flerinova in Pračkova zanesljivi na Portugalskem, Mrvarjeva v  Luksemburgu že v polfinalu - Teniški svet
TE: Flerinova in Pračkova zanesljivi na Portugalskem, Mrvarjeva v Luksemburgu že v polfinalu - Teniški svet

TE: Slovenski obračun v Mariboru pripadel Suljiću, zanesljive zmage glavnih  slovenskih adutov - Tenis Slovenija
TE: Slovenski obračun v Mariboru pripadel Suljiću, zanesljive zmage glavnih slovenskih adutov - Tenis Slovenija

U18 Archives - Teniški svet

KOLEDAR] - Pregled prihajajočih TS tekmovanj: 23.4. - 26.4. - Teniški svet

KOLEDAR] – Pregled prihajajočih TS tekmovanj: 12.2. – 14.2. (spletni  prenos) - Tenis Slovenija
KOLEDAR] – Pregled prihajajočih TS tekmovanj: 12.2. – 14.2. (spletni prenos) - Tenis Slovenija

Na OP deklic do 12 let v Ljubljani... - Teniški klub Šentjur | Facebook

TK Šentjur
TK Šentjur

Bor Artnak do četrtega letošnjega naslova, petega skupno - Največji teniški  portal v Sloveniji
Bor Artnak do četrtega letošnjega naslova, petega skupno - Največji teniški portal v Sloveniji

TE: Mrvarjeva navdušila s predstavami na turnirju v Luksemburgu, na  Portugalskem nesrečen konec za Pračkovo in Flerinovo - Teniški svet
TE: Mrvarjeva navdušila s predstavami na turnirju v Luksemburgu, na Portugalskem nesrečen konec za Pračkovo in Flerinovo - Teniški svet

KOLEDAR] - Pregled prihajajočih TS tekmovanj: 12.2. - 14.2. (spletni  prenos) - Teniški svet
KOLEDAR] - Pregled prihajajočih TS tekmovanj: 12.2. - 14.2. (spletni prenos) - Teniški svet

Katarina Mrvar je zmagovalka OP... - Teniški klub Šentjur | Facebook

Zimska sezona se nadaljuje v TA Breskvar: Prva nosilca članskega OP  Klevišarjeva in Kupčič (DODAN STREAM)
Zimska sezona se nadaljuje v TA Breskvar: Prva nosilca članskega OP Klevišarjeva in Kupčič (DODAN STREAM)

V Kopru se je začel glavni turnir TE, 9. Intesa Sanpaolo Bank Junior  Slovenia Open U14
V Kopru se je začel glavni turnir TE, 9. Intesa Sanpaolo Bank Junior Slovenia Open U14

U14: Žiga Šeško najboljši v Celju, v Ljubljani do naslova Zala Vnuk

Teniški klub Šentjur - Na OP deklic do 14 let v Krškem je Katarina Mrvar v  konkurenci posameznic osvojila 3. mesto, v konkurenci dvojic pa je z Zalo  Vnuk osvojila 2. mesto! 🎾💪 Čestitamo! 👍 | Facebook
Teniški klub Šentjur - Na OP deklic do 14 let v Krškem je Katarina Mrvar v konkurenci posameznic osvojila 3. mesto, v konkurenci dvojic pa je z Zalo Vnuk osvojila 2. mesto! 🎾💪 Čestitamo! 👍 | Facebook

TE: Flerinova in Pračkova zanesljivi na Portugalskem, Mrvarjeva v  Luksemburgu že v polfinalu - Tenis Slovenija
TE: Flerinova in Pračkova zanesljivi na Portugalskem, Mrvarjeva v Luksemburgu že v polfinalu - Tenis Slovenija

U14: V Domžalah najboljša Mrvarjeva, pri dečkih Šmarčan boljši od Koblarja  - Teniški svet
U14: V Domžalah najboljša Mrvarjeva, pri dečkih Šmarčan boljši od Koblarja - Teniški svet

Petrol U18: Katarina Stefanija Mrvar do krstnega naslova na mladinskih  turnirjih, v Kranju najboljši Videnovič - Tenis Slovenija
Petrol U18: Katarina Stefanija Mrvar do krstnega naslova na mladinskih turnirjih, v Kranju najboljši Videnovič - Tenis Slovenija

TE: Mrvarjeva le še zmago oddaljena od sanjskega tedna v Luksemburgu, novi  zmagi za Flerinovo in Pračkovo - Tenis Slovenija
TE: Mrvarjeva le še zmago oddaljena od sanjskega tedna v Luksemburgu, novi zmagi za Flerinovo in Pračkovo - Tenis Slovenija

Portoroški festival tenisa se nadaljuje z OP Zala do 16 let in OP Lino do  12 let
Portoroški festival tenisa se nadaljuje z OP Zala do 16 let in OP Lino do 12 let