Južni ljubosumje harpuna maribor proti češkem nogomet Ubija Izlet Pojdi na sprehod

Češki napadalci velik izziv za obrambo - RTV SLO

Maribor nadaljuje v ligi Europa: Njihov tekmec je danes izgubil kar z 0:5 -  Novica - Nogomania
Maribor nadaljuje v ligi Europa: Njihov tekmec je danes izgubil kar z 0:5 - Novica - Nogomania

Prva liga: Mariboru visoka zmaga za popotnico na Češko

Maribor po evropske milijone in jesen - Sportklub

Pred tekmo: Maribor - Celje

NK Maribor - Uefa Youth League: Maribor U19 - Sigma... | Facebook

Pred tekmo: Maribor - Mura

Maribor v Ljudskem vrtu preživel napade Šerifa - siol.net

Nogometna zveza Slovenije - Po prvi tekmi brez prednosti, o napredovanju v  drugi krog UEFA Evropske konferenčne lige bo odločala povratna tekma na  Malti. Za NK Maribor je v drugem polčasu tekme
Nogometna zveza Slovenije - Po prvi tekmi brez prednosti, o napredovanju v drugi krog UEFA Evropske konferenčne lige bo odločala povratna tekma na Malti. Za NK Maribor je v drugem polčasu tekme

Maribor - Viktoria Plzen 0:1 - Novice Svet24

Ekipa24.si - ZDAJ JE VSE JASNO! Znan spored tekem v Mariboru, Ljubljani,  Celju in Kopru
Ekipa24.si - ZDAJ JE VSE JASNO! Znan spored tekem v Mariboru, Ljubljani, Celju in Kopru

Pregled pred pomladjo: MARIBOR - Bodo vijolice znova cvetele spomladi? -  Slovenski nogometni portal
Pregled pred pomladjo: MARIBOR - Bodo vijolice znova cvetele spomladi? - Slovenski nogometni portal

Peti zaporedni poraz Maribora, ki mu ostane le še boj za konferenčno ligo -  siol.net
Peti zaporedni poraz Maribora, ki mu ostane le še boj za konferenčno ligo - siol.net

Pred tekmo: Maribor - Bravo

PLT - Prva liga Telemach

INTERVJU) Aleš Mertelj: Nobenih težav ne bi imel s povratkom na Češko –  Šport TV
INTERVJU) Aleš Mertelj: Nobenih težav ne bi imel s povratkom na Češko – Šport TV