Članice v 1B ligi doma proti bankirkam do zmage in treh točk - zrece.si

Mariborčanke premagale Ljutomerčanke - Pomurec.com

Nova KBM Branik U17, Slovenia - Global Challenge 2017

Ženski odbojkarski klub Ljutomer - ŽOK Ljutomer : Nova KBM Branik 0 : 3

Bankirke v novo sezono z mlado krvjo - siol.net

SLO, Volleyball - 1. DOL, Finals, Gen-I Volley vs NKBM Branik | SPORTIDA  Photo Agency
SLO, Volleyball - 1. DOL, Finals, Gen-I Volley vs NKBM Branik | SPORTIDA Photo Agency

Odbojkarska zveza Slovenije

Odbojkarica.si - DRŽAVNO PRVENSTVO - 1.liga - 1/2 KONČNICE Odbojkarski klub  Nova KBM Branik je drugi finalist letošnjega državnega prvenstva. Bankirke  so bile tudi na drugi tekmi, v domači dvorani, boljše od
Odbojkarica.si - DRŽAVNO PRVENSTVO - 1.liga - 1/2 KONČNICE Odbojkarski klub Nova KBM Branik je drugi finalist letošnjega državnega prvenstva. Bankirke so bile tudi na drugi tekmi, v domači dvorani, boljše od

Pigac.si
Pigac.si

GEN-I Volley še naprej čaka, rezervistke Nove KBM izgubile v Banjaluki -  siol.net
GEN-I Volley še naprej čaka, rezervistke Nove KBM izgubile v Banjaluki - siol.net

Pigac.si
Pigac.si

Novice in obvestila

Odbojkarski klub Nova KBM Branik - Danes praznuje Neja Kramberger. Vse  najboljše ji želi celoten kolektiv Nova KBM Branika 🏐💓🎂 #NKBMvolley  #oneteamonefamily #HappyBirthday | Facebook
Odbojkarski klub Nova KBM Branik - Danes praznuje Neja Kramberger. Vse najboljše ji želi celoten kolektiv Nova KBM Branika 🏐💓🎂 #NKBMvolley #oneteamonefamily #HappyBirthday | Facebook

Dijakinje osvojile 1. mesto na polfinalnem državnem tekmovanju v odbojki –  II. gimnazija Maribor
Dijakinje osvojile 1. mesto na polfinalnem državnem tekmovanju v odbojki – II. gimnazija Maribor

Lorena in Neja (vnovič) pokazali plesni in pevski talent #video - siol.net

DIJAKINJE DRUGE V FINALU DRŽAVNEGA PRVENSTVA V ODBOJKI – II. gimnazija  Maribor
DIJAKINJE DRUGE V FINALU DRŽAVNEGA PRVENSTVA V ODBOJKI – II. gimnazija Maribor

Mladi in denar – OŠ Črna na Koroškem

Državni polfinale v odbojki za dekleta – II. gimnazija Maribor

Predstavitev ekipe in ciljev za sezono 2018/19 – Odbojkarski klub Nova KBM  Branik
Predstavitev ekipe in ciljev za sezono 2018/19 – Odbojkarski klub Nova KBM Branik