Terminologija Korenček lestvica nika svetec tenis turnir Motel kanal

Tenis: Nika Svetec prva u pojedinačnoj kategoriji i parovima —  Varazdinski.hr
Tenis: Nika Svetec prva u pojedinačnoj kategoriji i parovima — Varazdinski.hr

Tenis // Brojni natjecatelji na Lino kupu u Koprivnici

Odigran Kup bana Josipa Jelačića do 18 g. – tc-zapresic.hr

TENIS: Juraj i Nika pobjednici Čakovca

Laura Mašić zapela u četvrtfinalu, Tara Matijašević i Ivan Brajko poraženi  u drugom kolu - drum.hr
Laura Mašić zapela u četvrtfinalu, Tara Matijašević i Ivan Brajko poraženi u drugom kolu - drum.hr

Nika Svetec osvojila treće mjesto na seniorskom teniskom Prvenstvu Hrvatske  u Zadru - Varaždinske Vijesti
Nika Svetec osvojila treće mjesto na seniorskom teniskom Prvenstvu Hrvatske u Zadru - Varaždinske Vijesti

Antonia Ružić pobjednica u Zagrebu — eMedjimurje.hr

Tenis magazin 2014 by Puncec Tennis - Issuu

Mlada varaždinska tenisačica Nika Svetec osvojila je naslov seniorske  prvakinje Hrvatske u parovima
Mlada varaždinska tenisačica Nika Svetec osvojila je naslov seniorske prvakinje Hrvatske u parovima

U Zaprešiću održan Kup bana Jelačića do 18 g. – tc-zapresic.hr

Završen ovogodišnji Lino kup – TK Koprivnica

Poznate polufinalistice i sudionici osmine finala Punčec Opena - Hrvatski  teniski savez
Poznate polufinalistice i sudionici osmine finala Punčec Opena - Hrvatski teniski savez

Virovitica.net - Nika i Tea uvjerljivo najbolje tenisačice Sjeverozapadne  Hrvatske
Virovitica.net - Nika i Tea uvjerljivo najbolje tenisačice Sjeverozapadne Hrvatske

Nika Svetec (TK Varaždin 1181) i Alen... - Tenis klub Rabac | Facebook

Tenis klub Varaždin 1181 pomaže Anji Vresk – 7Plus

Sadržaj s oznakom: nika svetec - Varaždinske Vijesti

Mlada tenisačica TK Varaždin 1181 Nika Svetec osvojila je prvo mjesto na  HTS-ovm turniru trećeg ranga OP Zaprešića
Mlada tenisačica TK Varaždin 1181 Nika Svetec osvojila je prvo mjesto na HTS-ovm turniru trećeg ranga OP Zaprešića

TENIS] Uspješni mladi tenisači TK Rapca na OP Rukavca | 60 natjecatelja na  jakom turniru OP Rapca do 18 godina | LC Labin.com
TENIS] Uspješni mladi tenisači TK Rapca na OP Rukavca | 60 natjecatelja na jakom turniru OP Rapca do 18 godina | LC Labin.com

Teniski klub Franjo Punčec - Nika Svetec i Teodor Zlatar pobjednici ! Jučer  je završeno Dvoransko OP Punčeca za djevojke i dječake do 12 godina. U  finalu djevojaka sastale su se naša
Teniski klub Franjo Punčec - Nika Svetec i Teodor Zlatar pobjednici ! Jučer je završeno Dvoransko OP Punčeca za djevojke i dječake do 12 godina. U finalu djevojaka sastale su se naša

TENIS Varaždinka Nika Svetec u polufinalu Prvenstva Hrvatske do 18 godina —  Varazdinski.hr
TENIS Varaždinka Nika Svetec u polufinalu Prvenstva Hrvatske do 18 godina — Varazdinski.hr