odbojka sede - Odbojka sede - Sitting Volleyball

Ruski odbojkarji odprli EP z zmago proti Turčiji - Delo

V Areni Stožice vse pripravljeno za odbojkarski spektakel: Slovenci lovijo  svetovno elito - 24ur.com
V Areni Stožice vse pripravljeno za odbojkarski spektakel: Slovenci lovijo svetovno elito - 24ur.com

Slovenci gremo v Pariz po zlato medaljo! Srčne odbojkarske reprezentance  niso ustavili niti svetovni prvaki Poljaki! | Nova24TV
Slovenci gremo v Pariz po zlato medaljo! Srčne odbojkarske reprezentance niso ustavili niti svetovni prvaki Poljaki! | Nova24TV

Še ena pravljična predstava sijajnih Slovencev, tokrat za finale - siol.net

Slovenkam srebro na svetovnem prvenstvu do 23 let | Insajder.com -  Objektivno. Odkrito. Točno.
Slovenkam srebro na svetovnem prvenstvu do 23 let | Insajder.com - Objektivno. Odkrito. Točno.

Na koncu malce zmanjkalo, Slovenke svetovne podprvakinje! #foto #video -  siol.net
Na koncu malce zmanjkalo, Slovenke svetovne podprvakinje! #foto #video - siol.net

Ekipa24.si - GLAVE GOR, FANTJE! Slovenci izgubili finale in še tretjič  osvojili srebro (FOTO)
Ekipa24.si - GLAVE GOR, FANTJE! Slovenci izgubili finale in še tretjič osvojili srebro (FOTO)

ODBOJKA - Pomurec.com

Turkinje ustavile pohod Slovenk v finalu svetovnega prvenstva do 23 let -  24ur.com
Turkinje ustavile pohod Slovenk v finalu svetovnega prvenstva do 23 let - 24ur.com

Italija strla slovenski odpor, zmagala s 3:2 in postala evropski prvak v  odbojki, Sloveniji srebro! | Dnevnik
Italija strla slovenski odpor, zmagala s 3:2 in postala evropski prvak v odbojki, Sloveniji srebro! | Dnevnik