Home

Aretirati Štipendija hrepenenje pokal za šah Športnik kotel glavna zemlja

Vabimo vas na 5.... - Šahovski klub Črna na Koroškem | Facebook

Carlsen osvojil še zadnjo veliko trofejo v šahu, ki mu je manjkala v zbirki  - siol.net
Carlsen osvojil še zadnjo veliko trofejo v šahu, ki mu je manjkala v zbirki - siol.net

Fisherjev naključni šah

BRILJIRALA NA ŠAHOVSKOM PRVENSTVU Pokal za šestogodišnju Dubrovkinju Anu  Perak - DuList
BRILJIRALA NA ŠAHOVSKOM PRVENSTVU Pokal za šestogodišnju Dubrovkinju Anu Perak - DuList

Pokal za šah iz akrilnega stekla

Na drugem šahovskem turnirju za Pokal Kozjega tekmovalo štirinajst šahistov  - Kozjansko.info
Na drugem šahovskem turnirju za Pokal Kozjega tekmovalo štirinajst šahistov - Kozjansko.info

Anunnaki - Chess Club

Šahovska Zveza Slovenije

Svidlerju svetovni šahovski pokal - siol.net

Tekmovanje v šahu za pokal Občine Mislinja - mislinja.si

Po letu premora šahovsko tekmovanje Pokal Kozjega ponovno v teku, znan  zmagovalec letošnje sezone šahovske serije On-line Kozjansko 21-22 -  Kozjansko.info
Po letu premora šahovsko tekmovanje Pokal Kozjega ponovno v teku, znan zmagovalec letošnje sezone šahovske serije On-line Kozjansko 21-22 - Kozjansko.info

Na šahovskem turnirju v Ljutomeru slavila ekipa Dokležovja |  Prlekija-on.net Ljutomer
Na šahovskem turnirju v Ljutomeru slavila ekipa Dokležovja | Prlekija-on.net Ljutomer

Pokal Poljanske doline v šahu / Šahovski klub 64 - Stanje predprijav za  turnir v Idriji, sobota, 12.5.2018 z začetkom ob 10.00. Dvorana Gasilskega  doma Idrija. 1. Miran Likar 2. Avgust Vukanič
Pokal Poljanske doline v šahu / Šahovski klub 64 - Stanje predprijav za turnir v Idriji, sobota, 12.5.2018 z začetkom ob 10.00. Dvorana Gasilskega doma Idrija. 1. Miran Likar 2. Avgust Vukanič