natakarica Deformirati Enostavnost reprezentanca u19 nogomet tekma z francijo Postcript Poklic oglaševati

Razkrit tudi seznam U19 - Slovenski nogometni portal

Tri tekme, tri zmage: Slovenska reprezentanca do 16 let na kolena spravila  še Gruzijo in osvojila razvojni turnir v San Marinu - Planet Nogomet
Tri tekme, tri zmage: Slovenska reprezentanca do 16 let na kolena spravila še Gruzijo in osvojila razvojni turnir v San Marinu - Planet Nogomet

Po vodstvu Slovenije zmaga Francije

Selektor zaupa igralcem, pred EP na Roglo

NK Mura skozi čas - Lan Erjavec in Tio Cipot v reprezentanci U19

Na Bonifiki z mlado reprezentanco Francije

Članice danes proti ZDA, v nedeljo proti Franciji

Mladinska reprezentanca še drugič zapored remizirala: Slovenija proti Irski  brez golov, za napredovanje bo treba premagati Albanijo - Planet Nogomet
Mladinska reprezentanca še drugič zapored remizirala: Slovenija proti Irski brez golov, za napredovanje bo treba premagati Albanijo - Planet Nogomet

Kvalifikacije za evropsko prvenstvo U21: Slovenska reprezentanca se bo v  Kopru pomerila z Francozi, ki so favoriti za osvojitev skupine - Planet  Nogomet
Kvalifikacije za evropsko prvenstvo U21: Slovenska reprezentanca se bo v Kopru pomerila z Francozi, ki so favoriti za osvojitev skupine - Planet Nogomet

Dvakrat z evropskim podprvakom

Radio Murski val - Mladinska nogometna reprezentanca Slovenije U – 19 je na  Brdu pri Kranju v zadnji tekmi prijateljskega mednarodnega turnirja igrali  proti Franciji 2:2, čeprav so Francozi ob polčasu vodili
Radio Murski val - Mladinska nogometna reprezentanca Slovenije U – 19 je na Brdu pri Kranju v zadnji tekmi prijateljskega mednarodnega turnirja igrali proti Franciji 2:2, čeprav so Francozi ob polčasu vodili

Nova zelo dobra predstava kadetov: Slovenija v Franciji odigrala še drugo  prijateljsko tekmo, nasprotnik po napeti bitki slavil z 2:1 - Planet Nogomet
Nova zelo dobra predstava kadetov: Slovenija v Franciji odigrala še drugo prijateljsko tekmo, nasprotnik po napeti bitki slavil z 2:1 - Planet Nogomet

Futsal: Prijateljska tekma Slovenija (U-19) - Francija (U-21) - YouTube

Mladinci na prvi tekmi elitnega kroga iztržili remi

Slovenia Nations Cup: Anton Žlogar bo mladinsko reprezentanco Slovenije v  torek v Čatežu vodil še na tekmi z Islandijo - Planet Nogomet
Slovenia Nations Cup: Anton Žlogar bo mladinsko reprezentanco Slovenije v torek v Čatežu vodil še na tekmi z Islandijo - Planet Nogomet