pravo sekundarno Konkurenčni rezultat tekme olimpija nogomet Pregovor Ljubimca reža

Pred tekmo: Domžale - Olimpija

25. krog, Prva liga Telemach: Olimpija 1-0 Radomlje - NK Olimpija Ljubljana

Olimpija zmlela največjega tekmeca in postala državni prvak! - siol.net

Radio Capris - Končni rezultat današnje tekme NK Olimpija Ljubljana : FC  Luka Koper = 2:0! | Facebook
Radio Capris - Končni rezultat današnje tekme NK Olimpija Ljubljana : FC Luka Koper = 2:0! | Facebook

Pred tekmo: Rogaška - Olimpija

Pred tekmo: Olimpija - Radomlje

Preostale sredine tekme: Rogaška presenetila prvoligaša, Olimpija gladko  naprej - Slovenski nogometni portal
Preostale sredine tekme: Rogaška presenetila prvoligaša, Olimpija gladko naprej - Slovenski nogometni portal

Maribor na kolenih, Olimpija ostaja kraljica pokala. Javil se je tudi  Mandarić. - siol.net
Maribor na kolenih, Olimpija ostaja kraljica pokala. Javil se je tudi Mandarić. - siol.net

Olimpiji po hitrem vodstvu le točka, Celju je zdaj najbližje Koper -  siol.net
Olimpiji po hitrem vodstvu le točka, Celju je zdaj najbližje Koper - siol.net

Skoraj pet let Olimpija čakala to zmago

NK Olimpija Ljubljana - Konec pripravljalne tekme - rezultat 1:0 za  Olimpijo! V 3. minuti je z natančnim udarcem tekmo odločil Sešlar. ⚽️ Eno  življenje, ena ljubezen! 💚🤍 #verjamemvzmaje #podprimozmaje #nkolimpija |  Facebook
NK Olimpija Ljubljana - Konec pripravljalne tekme - rezultat 1:0 za Olimpijo! V 3. minuti je z natančnim udarcem tekmo odločil Sešlar. ⚽️ Eno življenje, ena ljubezen! 💚🤍 #verjamemvzmaje #podprimozmaje #nkolimpija | Facebook

Pred tekmo: Olimpija - Maribor

NK Olimpija Ljubljana - Olimpija 1:1 Astana (konec tekme) Zmaji so se s  kazahstanskim prvakom razšli brez zmagovalca, edini zadetek za varovance  Luke Elsnerja je v 71. minuti po sijajnem protinapadu dosegel
NK Olimpija Ljubljana - Olimpija 1:1 Astana (konec tekme) Zmaji so se s kazahstanskim prvakom razšli brez zmagovalca, edini zadetek za varovance Luke Elsnerja je v 71. minuti po sijajnem protinapadu dosegel

Pred tekmo: Celje - Olimpija

Mediaspeed - NK Maribor 0 : 0 NK Olimpija, 3. krog, Prva liga Telekom  Slovenija
Mediaspeed - NK Maribor 0 : 0 NK Olimpija, 3. krog, Prva liga Telekom Slovenija

Olimpija že po prvi letošnji tekmi mladinskega državnega prvenstva posegla  po drastičnem ukrepu: Anton Usnik ni več trener mladincev - Planet Nogomet
Olimpija že po prvi letošnji tekmi mladinskega državnega prvenstva posegla po drastičnem ukrepu: Anton Usnik ni več trener mladincev - Planet Nogomet

Pred tekmo: Radomlje - Olimpija

Drama v Stožicah, Olimpija šele po deseti seriji enajstmetrovk strla Celje  - siol.net
Drama v Stožicah, Olimpija šele po deseti seriji enajstmetrovk strla Celje - siol.net