Na slovenski popevki 2010 slavila Darja Švajger

Teniški klub Schweiger - Home | Facebook

160 Top Tennis wallpaper ideas | tennis, tennis wallpaper, tennis players

Srednja zdravstvena in kemijska šola

Na finalnem turnirju mladih tenisačev zmagali Rene, Sienna, Lan in Žan -  kozje.si
Na finalnem turnirju mladih tenisačev zmagali Rene, Sienna, Lan in Žan - kozje.si

Članice - Tenis klub Kozje

Namizni tenis za osnovnošolce v novi stopiški dvorani | Lokalno.si

Vikendi 2020 - Športna zveza Kozje

Ob prazniku občine Kozje organizirani občinski prvenstvi v namiznem tenisu  in badmintonu - Kozjansko.info
Ob prazniku občine Kozje organizirani občinski prvenstvi v namiznem tenisu in badmintonu - Kozjansko.info

Občinsko prvenstvo Kozjega v tenisu za članice dobila Mojca Volavšek -  Kozjansko.info
Občinsko prvenstvo Kozjega v tenisu za članice dobila Mojca Volavšek - Kozjansko.info

Teniški klub Bobi - 8-11 let Ljubljana, mini in midi tenis Nastopili  naslednji naši tekmovalci: Enej Kralj Sofija Petrič Jure Tadič Kevin  Kukovica Jaša Lipovec Mark Harnold Švajger Filip Zorko Jaš Fujs
Teniški klub Bobi - 8-11 let Ljubljana, mini in midi tenis Nastopili naslednji naši tekmovalci: Enej Kralj Sofija Petrič Jure Tadič Kevin Kukovica Jaša Lipovec Mark Harnold Švajger Filip Zorko Jaš Fujs

Mladi - Tenis klub Kozje

Na drugem turnirju mladih tenisačev zmagovalca znova Rene in Florijan -  Kozjansko.info
Na drugem turnirju mladih tenisačev zmagovalca znova Rene in Florijan - Kozjansko.info

Memorial Hilde Švajger 2015 - Mednarodni rokometni turnir za članice |  Športna zveza Maribor
Memorial Hilde Švajger 2015 - Mednarodni rokometni turnir za članice | Športna zveza Maribor