Nina Potočnik in Natalija Šipek v četrtfinalu turnirja v Mostarju

ATP w Rotterdamie. Hubert Hurkacz przegrał z Lorenzo Musettim. Zadecydowały  trzy sety (sport.tvp.pl)
ATP w Rotterdamie. Hubert Hurkacz przegrał z Lorenzo Musettim. Zadecydowały trzy sety (sport.tvp.pl)

Revija ŠM 10/2010 by Zavod za šport Republike Slovenije Planica - Issuu

Nedelja Pod Skalco je... - Odbojkarska igrišča Pod Skalco | Facebook

Urejajo več cest

Tenis - ATP Tour - Arhiva - Sportnet.hr

Nadaljevali so se turnirji do 12 in 18 let, nekaj presenečenj pri fantih do  12 let
Nadaljevali so se turnirji do 12 in 18 let, nekaj presenečenj pri fantih do 12 let

Teniški klub Šentjur - V konkurenci fantov posameznikov je zmagovalec OP  Šentjur U-18 postal Maj Tomac. 🎾💪 Finalist je bil še Grega Sevšek. 3. -  4. mesto sta osvojila Tilen Kovač in
Teniški klub Šentjur - V konkurenci fantov posameznikov je zmagovalec OP Šentjur U-18 postal Maj Tomac. 🎾💪 Finalist je bil še Grega Sevšek. 3. - 4. mesto sta osvojila Tilen Kovač in