vzornik Izpuščaj Navzgor tenis arsenovic lijak Klet Različno

Teniski Klub "AS" Rocevic-Zvornik - 13.9.2019 Nebojsa Arsenovic - Mladen  Vidakovic 2:6 4:6 | Facebook
Teniski Klub "AS" Rocevic-Zvornik - 13.9.2019 Nebojsa Arsenovic - Mladen Vidakovic 2:6 4:6 | Facebook

FOTO) Župan Arsenovič napadel 13-letnega fanta. Kaj o incidentu pravi oče  mladoletnega otroka? - TIMES.si
FOTO) Župan Arsenovič napadel 13-letnega fanta. Kaj o incidentu pravi oče mladoletnega otroka? - TIMES.si

VIDEO in FOTO: Senzacija na Braniku! Slovenki premagali glavni favoritinji,  navijal tudi župan Arsenovič
VIDEO in FOTO: Senzacija na Braniku! Slovenki premagali glavni favoritinji, navijal tudi župan Arsenovič

Veteranska liga 2016 | Tenis Slovenija

Arsenovič se je javno opravičil: bo odstopil s položaja? - Metropolitan.si

BTC – Medot rekreativni teniški turnir dvojic | SPORTIDA Photo Agency

ŽTK Maribor - Na ŽTK-ju se je pravkar končal prvi letošnji regijski turnir  teniških šol, ki je bil zelo dobro obiskan. Zmagovalci po kategorijah so  postali: Tenis nad 13 let: 1. mesto:
ŽTK Maribor - Na ŽTK-ju se je pravkar končal prvi letošnji regijski turnir teniških šol, ki je bil zelo dobro obiskan. Zmagovalci po kategorijah so postali: Tenis nad 13 let: 1. mesto:

Arsenovič po aferi »tenis žogica« ne namerava odstopiti

playoff veteranske teniške lige 2016 - YouTube

Odmev U14: Na igriščih ŽTK Maribor, TK Maja Matevžič in TK Domžale dobili  32 zmagovalcev - Tenis Slovenija
Odmev U14: Na igriščih ŽTK Maribor, TK Maja Matevžič in TK Domžale dobili 32 zmagovalcev - Tenis Slovenija

DP U14: To so tekmovalci, ki so se kvalificirali v glavni del turnirja v  Krškem – Teniški svet
DP U14: To so tekmovalci, ki so se kvalificirali v glavni del turnirja v Krškem – Teniški svet

Arsenovič bo še četrtič očka - siol.net

Arsenovićeve bejbe - Starševski Čvek - Politični čvek

Mariborski župan četrtič očka, njegova žena je povila sina Tarasa - siol.net

Župan Arsenovič napadel 13-letnika | Dnevnik

Teniski Klub "AS" Rocevic-Zvornik - 9.5.2022 liga A Rade Ivanovovic -  Nebojsa Arsenovic 7:5 2:6 3:6 | Facebook
Teniski Klub "AS" Rocevic-Zvornik - 9.5.2022 liga A Rade Ivanovovic - Nebojsa Arsenovic 7:5 2:6 3:6 | Facebook

Pigac.si
Pigac.si

Arsenovič: od tenisača in gostinca do župana - Slovenske novice

Župan Arsenovič: Selitev Večera ni sporna - N1

V Mariboru se je začel prvi turnir serije WTT v letošnjem letu - Tenis  Slovenija
V Mariboru se je začel prvi turnir serije WTT v letošnjem letu - Tenis Slovenija