kombinacija blazino Konflikt zlato v judu sneg Fobija Destilacija

SP v judu: že prvi dan zlato za domačine, naši na blazinah jutri

Takato po šestnajstih letih Japonski priboril zlato

Aleksander Petrak – ZLATO na DRŽAVNEM PRVENSTVU v JUDU 2022 – OŠ Istrskega  odreda Gračišče
Aleksander Petrak – ZLATO na DRŽAVNEM PRVENSTVU v JUDU 2022 – OŠ Istrskega odreda Gračišče

Japoncem 13 kolajn, za piko na i še ekipno zlato - siol.net

Na evropskem prvenstvu v judu zlato Trstenjakovi in bron Drakšiču | Dnevnik

Ekipno zlato v judu v Gruzijo in Italijo

Enajst slovenskih predstavnikov na evropskem prvenstvu v judu – Šport TV

Podblegaške novice - Žiga Gantar zlat v judu

Slovenki na vrhu Evrope! Eni zlato, drugi bron! - Žurnal24

Viljušiću zlato, Šušnić srebro na Prvenstvu Hrvatske u judu za juniore –  Fiuman.hr
Viljušiću zlato, Šušnić srebro na Prvenstvu Hrvatske u judu za juniore – Fiuman.hr

Ekipno zlato v judu Franciji, Riner osvojil peto olimpijsko medaljo -  24ur.com
Ekipno zlato v judu Franciji, Riner osvojil peto olimpijsko medaljo - 24ur.com

Francozi dominantni na domačem terenu, Sloveniji eno zlato

Zlato, 2 srebra in bron na srednješolskem državnem tekmovanju v judu |  Srednja šola Slovenj Gradec in Muta
Zlato, 2 srebra in bron na srednješolskem državnem tekmovanju v judu | Srednja šola Slovenj Gradec in Muta

Hrvaticama zlato i srebro na SP-u u judu: Matić obranila titulu polugom na  ruci protiv Cvjetko - FIGHTROOM
Hrvaticama zlato i srebro na SP-u u judu: Matić obranila titulu polugom na ruci protiv Cvjetko - FIGHTROOM

OFEM: Nika Tomc suvereno do zlate medalje, do bronaste v judu tudi Leila  Mazouzi | Dostop.si na najdi.si novicah
OFEM: Nika Tomc suvereno do zlate medalje, do bronaste v judu tudi Leila Mazouzi | Dostop.si na najdi.si novicah

Barbara Matić osvojila je svjetsko zlato u judu u povijesnom hrvatskom  finalu - Index.hr
Barbara Matić osvojila je svjetsko zlato u judu u povijesnom hrvatskom finalu - Index.hr

Zlato i srebro Hrvatskoj: Krišto europska prvakinja u judu | 24sata

V Podčetrtku zlato za Nareksovo in srebro za Trbovca - siol.net

Slovenec osvojil zlato na EP za Turčijo - Žurnal24

Celjski judo z novo zlato medaljo - Celje.info

Fight Site - Japan izdominirao na svjetskom judo prvenstvu, zlato odlazi u  devet država
Fight Site - Japan izdominirao na svjetskom judo prvenstvu, zlato odlazi u devet država