lantana Feat Italijanščina štkve tenis vertex Napišite epošto skozi

Člani 2020 | Tenis Slovenija

Na Tennis Europe v Vrsarju do 14 let vse lovorike osvojili Slovenci -  Največji teniški portal v Sloveniji
Na Tennis Europe v Vrsarju do 14 let vse lovorike osvojili Slovenci - Največji teniški portal v Sloveniji

Petja Drame prvič končala v finalu turnirja Tennis Europe - Največji teniški  portal v Sloveniji
Petja Drame prvič končala v finalu turnirja Tennis Europe - Največji teniški portal v Sloveniji

V letošnjem letu so bili naši... - Tenis klub Center Court | Facebook

U8 – U11: Najmlajši slovenski teniški upi navdušili na igriščih TK Z sport  (FOTO) - Tenis Slovenija
U8 – U11: Najmlajši slovenski teniški upi navdušili na igriščih TK Z sport (FOTO) - Tenis Slovenija

Kočevar-Dešman je prejšnji teden blestel na Kreti, doma se je začela nova  teniška sezona - Največji teniški portal v Sloveniji
Kočevar-Dešman je prejšnji teden blestel na Kreti, doma se je začela nova teniška sezona - Največji teniški portal v Sloveniji

Jan Kupčič je na mladinskem turnirju v Splitu končal kot finalist -  Največji teniški portal v Sloveniji
Jan Kupčič je na mladinskem turnirju v Splitu končal kot finalist - Največji teniški portal v Sloveniji

Zav. Triglav U8 – U11: Na igriščih TK Maja Matevžič in TK Olimpija dobili  zmagovalce osmih kategorij (FOTO) - Tenis Slovenija
Zav. Triglav U8 – U11: Na igriščih TK Maja Matevžič in TK Olimpija dobili zmagovalce osmih kategorij (FOTO) - Tenis Slovenija

fantje 16 2018 | Tenis Slovenija

fantje 18 2018 | Tenis Slovenija

Tennis Europe: Udaren začetek Šveca na litovskih tleh (DOPOLNJENO)

Tenis Fest (U8 - U11): Najmlajši slovenski teniški upi znova navdušili v  Portorožu - Teniški svet
Tenis Fest (U8 - U11): Najmlajši slovenski teniški upi znova navdušili v Portorožu - Teniški svet

Juliji Bogatin (TK Luka Koper)... - Teniški klub Luka Koper | Facebook

Teniški klub Luka Koper - Tenis center Bonifika-promocijski video | Facebook

8 - 11 let | Tenis Slovenija

Na OP 18 v Portorožu znani finalisti pri fantih in dekletih

Ekipa24.si - Velik premik navzgor druge najboljše Slovenke: Falknerjeva  skočila 49 mest
Ekipa24.si - Velik premik navzgor druge najboljše Slovenke: Falknerjeva skočila 49 mest

Na OP do 18 let finalista Tom Ašič Kovač in Miha Peruš, pri dekletih  finalistki Lana Stefanovič in Urška Velec
Na OP do 18 let finalista Tom Ašič Kovač in Miha Peruš, pri dekletih finalistki Lana Stefanovič in Urška Velec