prilagoditi nihalo shranjevanje ana lanišek tenis vitek Nasprotovanje Privab

Živa Falkner v četrtfinalu turnirja ITF A ranga v Cape Townu; Jaka Tomažin,  Žiga Švec, Ana Lanišek in Anamari Žnuderl četrtfinalisti TE 14 v Zadru
Živa Falkner v četrtfinalu turnirja ITF A ranga v Cape Townu; Jaka Tomažin, Žiga Švec, Ana Lanišek in Anamari Žnuderl četrtfinalisti TE 14 v Zadru

OP turnir 12 A za deklice v Kranju osvojila Ana Lanišek, dečkom v Celju še  naprej nagaja dež
OP turnir 12 A za deklice v Kranju osvojila Ana Lanišek, dečkom v Celju še naprej nagaja dež

Ana Lanišek polfinalistka turnirja TE 12 v Širokem Brijegu

Na Tennis Europe v Vrsarju do 14 let vse lovorike osvojili Slovenci -  Največji teniški portal v Sloveniji
Na Tennis Europe v Vrsarju do 14 let vse lovorike osvojili Slovenci - Največji teniški portal v Sloveniji

Nov dosežek mlade kamniške teniške igralke Ane Lanišek

Ana Lanišek je postala državna prvakinja v tenisu deklic do 14 let

ITF: Ana Lanišek najboljša v Ulcinju, šest zmag Jakupovićeve v Kaliforniji  - Tenis Slovenija
ITF: Ana Lanišek najboljša v Ulcinju, šest zmag Jakupovićeve v Kaliforniji - Tenis Slovenija

ana lanišek
ana lanišek

U16: Ana Tara Praček in Carlo Angeli zmagovalca Mastersa v Kopru - Tenis  Slovenija
U16: Ana Tara Praček in Carlo Angeli zmagovalca Mastersa v Kopru - Tenis Slovenija

Ana do naslova državne prvakinje v tenisu! | OŠTB Kamnik

Na državnem prvenstvu Zala do 16 let sta naslov osvojila Bor Artnak (AsLit)  in Ana Lanišek (Radomlje) - Največji teniški portal v Sloveniji
Na državnem prvenstvu Zala do 16 let sta naslov osvojila Bor Artnak (AsLit) in Ana Lanišek (Radomlje) - Največji teniški portal v Sloveniji

Tenis Slovenija - Čestitke dekletom in trenerjem Teniški klub Radomlje za  naslov ekipnega državnega prvaka 🏆🥇 Zlato medaljo so osvojile Ana Lanišek,  Maša Viriant in Eva Cikajlo 👏👏👏 Bravo tudi za trenrski
Tenis Slovenija - Čestitke dekletom in trenerjem Teniški klub Radomlje za naslov ekipnega državnega prvaka 🏆🥇 Zlato medaljo so osvojile Ana Lanišek, Maša Viriant in Eva Cikajlo 👏👏👏 Bravo tudi za trenrski

Tenis Slovenija - Po dva klubska finalna obračuna v kategoriji do 14 let na  letošnjem zaključnem mastersu Tenis Slovenije 😏💪 V finalu deklic je Ana  Lanišek s 6:4, 6:4 premagala Mašo Viriant (
Tenis Slovenija - Po dva klubska finalna obračuna v kategoriji do 14 let na letošnjem zaključnem mastersu Tenis Slovenije 😏💪 V finalu deklic je Ana Lanišek s 6:4, 6:4 premagala Mašo Viriant (

U18: Laniškova po drami, Artnak znova brez konkurence - Teniški svet

V LOV NA TOČKE] Artnak 1. nosilec turnirja v Vrsarju, številni Slovenci se  bodo predstavili pri Ljubičiću - Tenis Slovenija
V LOV NA TOČKE] Artnak 1. nosilec turnirja v Vrsarju, številni Slovenci se bodo predstavili pri Ljubičiću - Tenis Slovenija

V LOV NA TOČKE] - Rola v Avstriji, veliko Slovenk v Kopru, mladincev največ  v Beljaku - Tenis Slovenija
V LOV NA TOČKE] - Rola v Avstriji, veliko Slovenk v Kopru, mladincev največ v Beljaku - Tenis Slovenija

Maj Premzl polfinalist turnirja ITF v Zlatiboru, Alja Belinger  četrtfinalistka v Mostarju, Ana Lanišek in Maša Viriant v polfinalu  turnirja TE v Vrsarju
Maj Premzl polfinalist turnirja ITF v Zlatiboru, Alja Belinger četrtfinalistka v Mostarju, Ana Lanišek in Maša Viriant v polfinalu turnirja TE v Vrsarju

Ana Lanišek ponovno osvojila 3. - 4. mesto - Teniški klub Domžale

Matic Križnik, Tim Kušter, Ana Lanišek in Ula Jamar finalisti Odmev  državnega prvenstva do 14 let
Matic Križnik, Tim Kušter, Ana Lanišek in Ula Jamar finalisti Odmev državnega prvenstva do 14 let