Javnost Izhlapi Ustvarjanje beti jazbe tenis Pikado prevarant Filozofsko

DP U16: Zimska državna prvaka postala Beti Butina Jazbec in Gašper  Matijašič (FOTO) – Teniški svet
DP U16: Zimska državna prvaka postala Beti Butina Jazbec in Gašper Matijašič (FOTO) – Teniški svet

ŽTK Maribor - Paolo Angeli in Matic Hribar sta osvojila... | Facebook

ŽTK Maribor - Beti Butina Jazbec je na domačem terenu osvojila Finalni  turnir do 12 let. V finalu je z rezultatom 63 57 62 premagala klubsko  soigralko Aljo Senica. | Facebook
ŽTK Maribor - Beti Butina Jazbec je na domačem terenu osvojila Finalni turnir do 12 let. V finalu je z rezultatom 63 57 62 premagala klubsko soigralko Aljo Senica. | Facebook

Državna prvaka v U14 sta Despotović in Butina Jazbec, znani tudi zmagovalci  dvojic! (FOTO) - Tenis Slovenija
Državna prvaka v U14 sta Despotović in Butina Jazbec, znani tudi zmagovalci dvojic! (FOTO) - Tenis Slovenija

DP U18: Laniškova izločila 2. nosilko, Petelinškova strla odpor Bogatinove  - Tenis Slovenija
DP U18: Laniškova izločila 2. nosilko, Petelinškova strla odpor Bogatinove - Tenis Slovenija

ITF: Izjemni Vid Mohar v Širokem Brijegu že v polfinalu, v Oberpullendorfu  že 4 zmage Beti Butine Jazbec - Tenis Slovenija
ITF: Izjemni Vid Mohar v Širokem Brijegu že v polfinalu, v Oberpullendorfu že 4 zmage Beti Butine Jazbec - Tenis Slovenija

Tennis Europe: Beti Butina Jazbec v četrtfinalu Bergantovega memoriala

Tenis Slovenija - Dobili smo zmagovalce OP do 12 let. Pri... | Facebook

TE: Beti Butina Jazbec in Svit Suljić sanjski teden na avstrijskem  Štajerskem kronala z naslovom! – Teniški svet
TE: Beti Butina Jazbec in Svit Suljić sanjski teden na avstrijskem Štajerskem kronala z naslovom! – Teniški svet

DP U16: Za naslov državnega prvaka Matijašič in Angeli ter Kovačičeva in  Butina Jazbečeva – Teniški svet
DP U16: Za naslov državnega prvaka Matijašič in Angeli ter Kovačičeva in Butina Jazbečeva – Teniški svet

Žiga Šeško in Beti Butina Jazbec... - Teniški klub Luka Koper | Facebook

Beti Butina Jazbec: "Tekmovanje je priložnost, da pokažem svoje znanje in  vložen trud"
Beti Butina Jazbec: "Tekmovanje je priložnost, da pokažem svoje znanje in vložen trud"

TE: Angeli in Hribar do naslova na Bergantovem memorialu, Butina Jazbečeva  obstala v polfinalu
TE: Angeli in Hribar do naslova na Bergantovem memorialu, Butina Jazbečeva obstala v polfinalu

Zala DP U16: Videnovič in Petelinšek brez težav v četrtfinale, med osem  tudi Bajželj in Vnuk - Tenis Slovenija
Zala DP U16: Videnovič in Petelinšek brez težav v četrtfinale, med osem tudi Bajželj in Vnuk - Tenis Slovenija

Beti osvojila TE 14 v Avstriji - ŽTK

TE: Beti Butina Jazbec na Madžarskem tesno poražena v finalu dvojic, Ela  Plošnik na Češkem lovi polfinale - Tenis Slovenija
TE: Beti Butina Jazbec na Madžarskem tesno poražena v finalu dvojic, Ela Plošnik na Češkem lovi polfinale - Tenis Slovenija

ŽTK Maribor - Na domačem turnirju do 12 let Beti Butina Jazbec ni dovolila  presenečanja. Turnir je osvojila brez izgubljenega seta, v finalu pa je  premagala Zalo Bizjak (CTA) z rezultatom 60
ŽTK Maribor - Na domačem turnirju do 12 let Beti Butina Jazbec ni dovolila presenečanja. Turnir je osvojila brez izgubljenega seta, v finalu pa je premagala Zalo Bizjak (CTA) z rezultatom 60

WTT Radomlje Open: V torek na igrišče 16 slovenskih predstavnikov – Teniški  svet
WTT Radomlje Open: V torek na igrišče 16 slovenskih predstavnikov – Teniški svet

Teniški klub Luka Koper - Beti Butina Jazbec (ŽTKMB) državna prvakinja do  12 let. | Facebook
Teniški klub Luka Koper - Beti Butina Jazbec (ŽTKMB) državna prvakinja do 12 let. | Facebook

DP U16: Beti Butina Jazbec ugnala 6. nosilko, Vnukova in Cikajlova  prepričljivi – Teniški svet
DP U16: Beti Butina Jazbec ugnala 6. nosilko, Vnukova in Cikajlova prepričljivi – Teniški svet

TE: Eva Cikajlo v Novem Sadu že v polfinalu, Beti Butina Jazbec na  Portugalskem osvojila tolažilni turnir – Teniški svet
TE: Eva Cikajlo v Novem Sadu že v polfinalu, Beti Butina Jazbec na Portugalskem osvojila tolažilni turnir – Teniški svet