Krava Resno Smash ciper nogomet Zmede Naj bi Razlikovati

Nogometna zveza Slovenije - Reprezentanca Slovenije na Cipru ni našla  recepta za točke. Za četo Matjaža Keka je bil usoden zadetek Ioannisa  Pittasa, ki je ob koncu prvega polčasa kaznoval napako v
Nogometna zveza Slovenije - Reprezentanca Slovenije na Cipru ni našla recepta za točke. Za četo Matjaža Keka je bil usoden zadetek Ioannisa Pittasa, ki je ob koncu prvega polčasa kaznoval napako v

Vidni člen “vijoličastih” se seli na Ciper – Šport TV

PROST@]+]] Ciper do 21 vs Slovenija do 21 v živo 13 oktob | RMSI 2023 Group  | Restoration Matters
PROST@]+]] Ciper do 21 vs Slovenija do 21 v živo 13 oktob | RMSI 2023 Group | Restoration Matters

Iz Ljudskega vrta na Ciper

PLT - Prva liga Telemach

Širok se seli na Ciper - Slovenski nogometni portal

Za konec kvalifikacij premagali Ciper

Žinko na Ciper, mladi Črnčič v Italijo - RTV SLO

Legendarni Podolski po novem z dvema Slovencema: Napadalec Ciper zamenjal  za Poljsko - Planet Nogomet
Legendarni Podolski po novem z dvema Slovencema: Napadalec Ciper zamenjal za Poljsko - Planet Nogomet

Misija Ciper opravljena, Katančeva četa lovi še šest točk

RTVSLO.si - Slovenski nogometaši so v kvalifikacijah za svetovno prvenstvo,  ki ga bo leta 2022 gostil Katar, doživeli drugi zaporedni poraz, potem ko  jih je v Nikoziji z 1:0 ugnal Ciper. https://www.rtvslo.si/sport/nogomet/svetovno-prvenstvo-v-nogometu  ...
RTVSLO.si - Slovenski nogometaši so v kvalifikacijah za svetovno prvenstvo, ki ga bo leta 2022 gostil Katar, doživeli drugi zaporedni poraz, potem ko jih je v Nikoziji z 1:0 ugnal Ciper. https://www.rtvslo.si/sport/nogomet/svetovno-prvenstvo-v-nogometu ...

Slovenci spet v igri, Ciper pretil do konca - Žurnal24

Po Elsnerju na Ciper še Kopasić - Hudo Slovenija

Ekipa24.si - Tudi mladeniči za navdih 'starejših'!! Slovenija prišla do  zmage na Cipru!
Ekipa24.si - Tudi mladeniči za navdih 'starejših'!! Slovenija prišla do zmage na Cipru!