Tehnologija Paša rezina kvas nogomet s časom Sicilija modrost

Zmaji do minimalne prednosti, a lahko obžalujejo poceni prejeti zadetek |  24ur.com
Zmaji do minimalne prednosti, a lahko obžalujejo poceni prejeti zadetek | 24ur.com

Humane Zvezdice - Art Football Team Slovenija | Ptuj

Pgd Radomlje - Požarno obrambni sektor Radomlje se bo jutri ob 11:00  spopadel z veterani NK Radomlje v naslednji postavi: #pgdradomlje David  Barle Kristjan Kvas Resanović Borut Kaplja ©️ Matej Florjančič Gašper
Pgd Radomlje - Požarno obrambni sektor Radomlje se bo jutri ob 11:00 spopadel z veterani NK Radomlje v naslednji postavi: #pgdradomlje David Barle Kristjan Kvas Resanović Borut Kaplja ©️ Matej Florjančič Gašper

Nogomet: V modrem dresu so se premierno predstavili številni mladinci

Danes za polfinale s Hrvaško - Slovenski nogometni portal

NK Morje
NK Morje

Ekipa24.si - Slovo od Fazanerije: Hvaležen sem za vsako minuto, za vsak  trening, za vsako tekmo. Razšli smo se brez zamer!
Ekipa24.si - Slovo od Fazanerije: Hvaležen sem za vsako minuto, za vsak trening, za vsako tekmo. Razšli smo se brez zamer!

Kvas se vrača v Maribor | 24ur.com

NK Mura skozi čas - Uradni trening Mure na Richmond Parku

Nogomet – Stran 3 – MI-PRESS Tiskovna Foto agencija, Press Photo Agency

Gregor Kvas - Project Lead - Elektrina d.o.o. | LinkedIn

Skalna klet + taktika + glava = dober »fuzbal« | Novice | Navijaška cona

Andrej Kvas: „Bila je nakazana pot, kako bi lahko stabilizirali Dravo“

Ob 80-letnici nogometnega kluba Šmarje končno dobilo tudi jelše -  Kozjansko.info
Ob 80-letnici nogometnega kluba Šmarje končno dobilo tudi jelše - Kozjansko.info

NŠ: Mladinci in kadeti s točko proti Dravi, do zmage starejši dečki - NK  Aluminij
NŠ: Mladinci in kadeti s točko proti Dravi, do zmage starejši dečki - NK Aluminij

Liga malega nogometa Maribor: današnji turnir uspel, jutri sta na vrsti  polfinale in finale v Športnem parku Tabor - MBREPORT.si
Liga malega nogometa Maribor: današnji turnir uspel, jutri sta na vrsti polfinale in finale v Športnem parku Tabor - MBREPORT.si

Nogomet: Po dobrem mesecu znova na domači zelenici

Kakva je sudbina bh. nogometa: Klub potvrdio istupanje iz takmičenja -  SportSport.ba
Kakva je sudbina bh. nogometa: Klub potvrdio istupanje iz takmičenja - SportSport.ba