ND Gorica - NK Celje rezultat v živo, H2H in postave | Sofascore

Gorica 0-2 Celje | 16. krog 2022/23 #PrvaLigaTelemach - YouTube

NK Celje - Wikipedia

Pripravljalna tekma 9: NK Celje 0-2 HNK Gorica

Pred tekmo: Celje - Gorica

Gorica ob polčasu vodila, po koncu tekme v Novi Gorici pa ostala praznih  rok: Celju zmago vnovič priigral vroči Aljoša Matko - Planet Nogomet
Gorica ob polčasu vodila, po koncu tekme v Novi Gorici pa ostala praznih rok: Celju zmago vnovič priigral vroči Aljoša Matko - Planet Nogomet

Prva liga Telemach - Nogometaši NK Celje so se po preobratu razveselili  nove zmage. ND Gorica je povedla z golom Etiena Velikonje, grofe pa sta na  drugo mesto #PrvaLigaTelemach vrnila Mark Zabukovnik
Prva liga Telemach - Nogometaši NK Celje so se po preobratu razveselili nove zmage. ND Gorica je povedla z golom Etiena Velikonje, grofe pa sta na drugo mesto #PrvaLigaTelemach vrnila Mark Zabukovnik

Tabor izgubil v Ajdovščini, Gorica vodila proti Slasku do zadnjih minut -  siol.net
Tabor izgubil v Ajdovščini, Gorica vodila proti Slasku do zadnjih minut - siol.net

Celje in Gorica za prve, Olimpija za plus štiri – Šport TV

Gorica 1 - 2 Celje | 34. krog 2022/23 #PrvaLigaTelemach - YouTube

Novice
Novice

Prva liga Telekom Slovenije 2018/19, 2. krog, NK Celje vs. ND Gorica |  SPORTIDA Photo Agency
Prva liga Telekom Slovenije 2018/19, 2. krog, NK Celje vs. ND Gorica | SPORTIDA Photo Agency

Gorica slavila v Celju, remi Domžal in Kopra - 24ur.com

Celje with shooting drills against Gorica: Two teams score nine goals, Žiga  Kranjc scores hat-trick in 21 minutes - Planet Nogomet
Celje with shooting drills against Gorica: Two teams score nine goals, Žiga Kranjc scores hat-trick in 21 minutes - Planet Nogomet

Pred tekmo: Gorica - Celje

ND Gorica - Znan podroben razpored naslednjih nekaj tekem: 🆚 Koper ➡️  Koper, 14.4., 20:15 🆚 Olimpija ➡️ Nova Gorica, 23.4., 15:00 🆚 Domžale ➡️  Domžale, 28.4., 20:15 🆚 Celje ➡️ Nova Gorica, 3.5., 20:15  #PrvaLigaTelemach | Facebook
ND Gorica - Znan podroben razpored naslednjih nekaj tekem: 🆚 Koper ➡️ Koper, 14.4., 20:15 🆚 Olimpija ➡️ Nova Gorica, 23.4., 15:00 🆚 Domžale ➡️ Domžale, 28.4., 20:15 🆚 Celje ➡️ Nova Gorica, 3.5., 20:15 #PrvaLigaTelemach | Facebook