spomini Tudi Zračna pošta nogomet olimpija tekme žive meje reža Židan

NK Olimpija Ljubljana - Konec pripravljalne tekme - rezultat 1:0 za  Olimpijo! V 3. minuti je z natančnim udarcem tekmo odločil Sešlar. ⚽️ Eno  življenje, ena ljubezen! 💚🤍 #verjamemvzmaje #podprimozmaje #nkolimpija |  Facebook
NK Olimpija Ljubljana - Konec pripravljalne tekme - rezultat 1:0 za Olimpijo! V 3. minuti je z natančnim udarcem tekmo odločil Sešlar. ⚽️ Eno življenje, ena ljubezen! 💚🤍 #verjamemvzmaje #podprimozmaje #nkolimpija | Facebook

NK Olimpija Ljubljana on X: "Konec tekme! Naš biser Marcel Ratnik nam je s  prvencem zagotovil nove tri točke. Čestitke pa si zasluži celotna ekipa,  zato prilagamo kar skupinsko fotografijo! NK Olimpija
NK Olimpija Ljubljana on X: "Konec tekme! Naš biser Marcel Ratnik nam je s prvencem zagotovil nove tri točke. Čestitke pa si zasluži celotna ekipa, zato prilagamo kar skupinsko fotografijo! NK Olimpija

Pred tekmo: Olimpija - Radomlje

Vstopnice za NK Olimpija Ljubljana : HNK Hajduk Split, 02.07.2023 ob 18:00

Utrinki s tekme Olimpija-Hajduk - ENOTNOST

Olimpija po porazu na derbiju prejela tri gole, a vseeno slavila - Delo

Igralci Olimpije dobili potencialnega tekmeca v zadnjem krogu kvalifikacij  - siol.net
Igralci Olimpije dobili potencialnega tekmeca v zadnjem krogu kvalifikacij - siol.net

Preostale sredine tekme: Rogaška presenetila prvoligaša, Olimpija gladko  naprej - Slovenski nogometni portal
Preostale sredine tekme: Rogaška presenetila prvoligaša, Olimpija gladko naprej - Slovenski nogometni portal

Olimpija dobila potencialnega tekmeca

Ekipa24.si - Hm... Morda bi morala Olimpija vse tekme igrati na Kodeljevem?

Peta tekma, četrti poraz in ... zapečatena usoda! Olimpija v stožiškem  blatu izgubila z uglednim francoskim tekmecem - Metropolitan.si
Peta tekma, četrti poraz in ... zapečatena usoda! Olimpija v stožiškem blatu izgubila z uglednim francoskim tekmecem - Metropolitan.si

Olimpija in Celje razmišljata o bojkotu tekme, NZS odgovarja - Sportklub

Pred tekmo: Mura - Olimpija

Mediaspeed - Nogometna tekma Maribor - Olimpija 2:1

NK Olimpija Ljubljana - Vse udeležence nogometne tekme med NK Olimpija in  Qarabag FK, 24. avgusta ob 20.00, obveščamo, da je metanje predmetov in  vdiranje na zelenico strogo prepovedano. Kršitve bodo strogo
NK Olimpija Ljubljana - Vse udeležence nogometne tekme med NK Olimpija in Qarabag FK, 24. avgusta ob 20.00, obveščamo, da je metanje predmetov in vdiranje na zelenico strogo prepovedano. Kršitve bodo strogo

Olimpija dobila nasprotnika, ki si ga ni želela: Ballkani zakockal prednost  s prve tekme, v Ljubljano prihaja Ludogorec - Planet Nogomet
Olimpija dobila nasprotnika, ki si ga ni želela: Ballkani zakockal prednost s prve tekme, v Ljubljano prihaja Ludogorec - Planet Nogomet

Olimpija zadala Mariboru boleč udarec, neverjetnega niza kar ne more biti  konec - siol.net
Olimpija zadala Mariboru boleč udarec, neverjetnega niza kar ne more biti konec - siol.net

NK Olimpija Ljubljana - Konec tekme. #verjamemvzmaje | Facebook

Olimpija – Maribor nogomet 6.5.2023 prenos v živo, live stream Sport Klub 1  (SK1) / finale slovenskega pokala (Pokal Pivovarna Union 2023) - UPORABNA  STRAN
Olimpija – Maribor nogomet 6.5.2023 prenos v živo, live stream Sport Klub 1 (SK1) / finale slovenskega pokala (Pokal Pivovarna Union 2023) - UPORABNA STRAN

Tako Koper kot tudi Olimpija od današnje tekme pričakujeta zmago -  Slovenski nogometni portal
Tako Koper kot tudi Olimpija od današnje tekme pričakujeta zmago - Slovenski nogometni portal

Pred tekmo: Domžale - Olimpija

Oglaševanje na torkovi tekmi z Ludogorcem - NK Olimpija Ljubljana

Olimpija TV: Zadetki s tekme NK Zagreb : NK Olimpija (4:5) - YouTube

Olimpija je potrdila prijateljsko tekmo s Hajdukom in napovedala 'odmeven  prihod' - Novica - Nogomania
Olimpija je potrdila prijateljsko tekmo s Hajdukom in napovedala 'odmeven prihod' - Novica - Nogomania