Izkoreniniti Lima Ohlapno nogomet rijeka dinamo rezultat Slovarček Volja Maligni

Dinamo slavio na Rujevici i nastavio sjajan niz: 27-godišnjak zabio prvi  gol u karijeri
Dinamo slavio na Rujevici i nastavio sjajan niz: 27-godišnjak zabio prvi gol u karijeri

DINAMO - RIJEKA 2:1 KRAJ! Riječani osim pogotka u 90. minuti nisu pokazali  baš ništa - Novi list
DINAMO - RIJEKA 2:1 KRAJ! Riječani osim pogotka u 90. minuti nisu pokazali baš ništa - Novi list

UŽIVO Rijeka Dinamo - Net.hr

Slobodna Dalmacija - Spektakularan derbi na Rujevici, Labrović spašavao u  prvom, a Zagorac u drugom, na kraju najzadovoljniji je Hajduk
Slobodna Dalmacija - Spektakularan derbi na Rujevici, Labrović spašavao u prvom, a Zagorac u drugom, na kraju najzadovoljniji je Hajduk

FOTO] Nogometaši Rijeke upisali poraz protiv Dinama

Dinamo i Rijeka u Euro izazovu; evo gdje možete gledati obje utakmice -  tportal
Dinamo i Rijeka u Euro izazovu; evo gdje možete gledati obje utakmice - tportal

HNL Rijeka - Dinamo: UŽIVO, live stream, prijenos derbija 15. kola | 24sata

RIJEKA - DINAMO 2:2 Dinamo dvaput vodio, Rijeka do boda u 88. minuti

Rijeka i Dinamo odigrali derbi bez golova i najavili finale Kupa

Rijeka - Dinamo 1:2 - HNK RIJEKA

Dinamo dvaput vodio, Rijeka se vraćala i izjednačila za 2:2 u 88. minuti

NOGOMET UŽIVO: Rijeka i Dinamo na Rujevici igraju susret predzadnjeg, 35.  kola HNL-a, u nedjelju, 21. svibnja 2023. godine - gdje gledati prijenos?
NOGOMET UŽIVO: Rijeka i Dinamo na Rujevici igraju susret predzadnjeg, 35. kola HNL-a, u nedjelju, 21. svibnja 2023. godine - gdje gledati prijenos?

Remi Rijeke i Dinama na Rujevici - HRT

Remi Rijeke i Dinama na Rujevici – Prigorski.hr

SJAJAN DERBI! U fantastičnoj atmosferi na Rujevici Rijeka i Dinamo  podijelili bodove, Matej Mitrović junak | Riportal
SJAJAN DERBI! U fantastičnoj atmosferi na Rujevici Rijeka i Dinamo podijelili bodove, Matej Mitrović junak | Riportal

RIJEKA NIKAD GORA, DINAMO NIKAD BOLJI: Epilog je nadrealan rezultat na  Rujevici - Dnevno.hr
RIJEKA NIKAD GORA, DINAMO NIKAD BOLJI: Epilog je nadrealan rezultat na Rujevici - Dnevno.hr

FOTOGALERIJA: Dinamo - Rijeka 3:3 | Dinamo Zagreb

DINAMO - RIJEKA 1:3 Rijeka odigrala utakmicu sezone i osvojila Kup -  Index.hr
DINAMO - RIJEKA 1:3 Rijeka odigrala utakmicu sezone i osvojila Kup - Index.hr

Jakiroviću bi Rijeka mogla presuditi: 'Napravit ćemo sve da ode poražen i  tužan' - Večernji.hr
Jakiroviću bi Rijeka mogla presuditi: 'Napravit ćemo sve da ode poražen i tužan' - Večernji.hr

Mogu li Dinamo i Rijeka okrenuti nesretni niz loših rezultata u drugom  kolu? - Sportnet
Mogu li Dinamo i Rijeka okrenuti nesretni niz loših rezultata u drugom kolu? - Sportnet

GNK Dinamo Zagreb - [HT PRVA LIGA] 90' KRAJ! Večeras, nažalost, nije bila  naša večer na Rujevici i Rijeka je efikasnijom igrom slavila 2:0 protiv  naše momčadi. Hvala svima koji ste večeras
GNK Dinamo Zagreb - [HT PRVA LIGA] 90' KRAJ! Večeras, nažalost, nije bila naša večer na Rujevici i Rijeka je efikasnijom igrom slavila 2:0 protiv naše momčadi. Hvala svima koji ste večeras

ODLIČAN DERBI NA RUJEVICI: Rijeka spasila bod protiv Dinama u zadnjim  minutama utakmice - Fenix Magazin
ODLIČAN DERBI NA RUJEVICI: Rijeka spasila bod protiv Dinama u zadnjim minutama utakmice - Fenix Magazin

Rijeka - Dinamo 2-2; HNL; Dobar gard, ali premalo kvalitete | 24sata

Vatreni derbi na Rujevici: Dinamo i Rijeka u napetoj završnici podijelili  bodove (2:2) - Večernji.hr
Vatreni derbi na Rujevici: Dinamo i Rijeka u napetoj završnici podijelili bodove (2:2) - Večernji.hr