INFINITY Jiu Jitsu Academy Split u novoj dvorani i na novoj adresi -  Infinity Jiu-Jitsu Split
INFINITY Jiu Jitsu Academy Split u novoj dvorani i na novoj adresi - Infinity Jiu-Jitsu Split

Hrvatska kickboxing reprezentacija u Jastrebarskom održala svoj kamp |  Jaska Danas
Hrvatska kickboxing reprezentacija u Jastrebarskom održala svoj kamp | Jaska Danas

Sportska dvorana | Tarkett

sportska dvorana | Visit Vrbovsko

Dvorane | Kategorije proizvoda

Sportska dvorana u Zlatar Bistrici | Studio NOP

Osječki Ju Jitsu klub Tatami vice prvak Hrvatske: Na državnom prvenstvu  osvojili 25 medalja - OsijekNews.hr - vijesti i događanja u Osijeku
Osječki Ju Jitsu klub Tatami vice prvak Hrvatske: Na državnom prvenstvu osvojili 25 medalja - OsijekNews.hr - vijesti i događanja u Osijeku

Marko Ančić osvojio Zlato na IBJJF Europskom Prvenstvu, najvecem turniru u  BJJ-u do sada! - Infinity Jiu-Jitsu Split
Marko Ančić osvojio Zlato na IBJJF Europskom Prvenstvu, najvecem turniru u BJJ-u do sada! - Infinity Jiu-Jitsu Split

Dalmacija kup, najbrojniji ikad. Marjanovci osvojili 47 odličja | Taekwondo  klub Marjan
Dalmacija kup, najbrojniji ikad. Marjanovci osvojili 47 odličja | Taekwondo klub Marjan

University of Split

Judo klub Marjan | Club deportivo | Split

Artist in residence — CIRKUS KOLEKTIV

Novosti & Najave | judoklubokami

AKA” Tatami (sports mat) купить от производителя SPARTA

Studentski centar Split - Dom Kampus Dr. Franjo Tuđman

Sportska dvorana, TTTS Kamen, 220 m2 (iznajmljivanje)

Uspješno završen projekt sanacije parketa košarkaške dvorane na Gripama

Karate Klub Okit iz Vodica ponovno dominira: 42 medalje i Pehar za najbolji  klub na 4. 'Split Karate Kupu'
Karate Klub Okit iz Vodica ponovno dominira: 42 medalje i Pehar za najbolji klub na 4. 'Split Karate Kupu'