Zberite se parada Adept tenis zaključni turnir london atomska Želim Potujoči trgovec

Berdych vse bližje zaključnemu turnirju v Londonu

masters | Dnevnik

Zverev s končnim slavjem v Torinu še nadgradil zmago nad Đokovićem -  24ur.com
Zverev s končnim slavjem v Torinu še nadgradil zmago nad Đokovićem - 24ur.com

zaključni masters | Dnevnik

V finalu zaključnega turnirja najboljša tenisača sveta - 24ur.com

Nadal in Berdych najnovejša potnika v London, na voljo samo še dve  vstopnici - Največji teniški portal v Sloveniji
Nadal in Berdych najnovejša potnika v London, na voljo samo še dve vstopnici - Največji teniški portal v Sloveniji

Nitto ATP Finals Archives - Teniški svet

London: Kontinen in Peers po preobratu do naslova

Thiem v poslastici premagal Đokovića in se kot prvi uvrstil v polfinale |  Dnevnik
Thiem v poslastici premagal Đokovića in se kot prvi uvrstil v polfinale | Dnevnik

Murray je začel zaključni turnir z zmago! - Največji teniški portal v  Sloveniji
Murray je začel zaključni turnir z zmago! - Največji teniški portal v Sloveniji

Novice - Največji teniški portal v Sloveniji

Tudi zaključni teniški turnir brez gledalcev - siol.net

Ekipa24.si - Zverev kot četrti na sklepni turnir sezone v Torinu

Zverev kot četrti na sklepni turnir sezone v Torinu - siol.net

Federer poslal domov Đokovića | Dnevnik

Mr.peRFect: 100. finale, 70. naslov - 6. na zaključnih mastersih! | Tenis  Portal na najdi.si novicah
Mr.peRFect: 100. finale, 70. naslov - 6. na zaključnih mastersih! | Tenis Portal na najdi.si novicah

Udaren začetek Đokovića v Londonu - Teniški svet

london Archives - Teniški svet

Odpoved Monfilsa, Đoković z Goffinom

Dunajska zmaga Rusa prvič odpeljala v London - Delo

Fantastičen finale Londona, zmagovalec pa mladi, 21-letni Stefanos Cicipas.  - Največji teniški portal v Sloveniji
Fantastičen finale Londona, zmagovalec pa mladi, 21-letni Stefanos Cicipas. - Največji teniški portal v Sloveniji