Oboje kako uporabiti inteligenca nogomet slovenija litva Dobrodošli krpo Prah

Slovenija – Litva 1:1 | Nova24TV

Slovenci po trdem boju do velike zmage, gostitelji boljši od Francozov -  siol.net
Slovenci po trdem boju do velike zmage, gostitelji boljši od Francozov - siol.net

Slovenija - Litva, boj za tekmo za peto mesto

Mediaspeed - Slovenija premagala Litvo, kvalifikacije za svetovno prvenstvo  2018
Mediaspeed - Slovenija premagala Litvo, kvalifikacije za svetovno prvenstvo 2018

Mladi Slovenci s porazom v Kaunasu ostali brez EP

S kom se bo pomerila Katančeva četa? - siol.net

Sportoman
Sportoman

Nogometna zveza Slovenije - Končni rezultat: Slovenija - Litva 1:1  #srcebije #euroqualifiers #euro2016qualifiers #slolit | Facebook
Nogometna zveza Slovenije - Končni rezultat: Slovenija - Litva 1:1 #srcebije #euroqualifiers #euro2016qualifiers #slolit | Facebook

Litva zakleta tudi za mlado reprezentanco - Slovenski nogometni portal

Slovenija že pri šestih točkah

Kvalifikacije za SP: Slovenija - Litva 1:0 (V ŽIVO) - Hudo Slovenija

Vikendov TV namig: Slovenija - Litva, TV SLO 2 ob 20.15

Katančeva četa najprej na gostovanje v Litvo

Slovenija-Litva, zadnje novice - Sportklub

Kvalifikacije za nogometno SP (V ŽIVO) - Litva : Slovenija 2:0 (polčas)* -  Hudo Slovenija
Kvalifikacije za nogometno SP (V ŽIVO) - Litva : Slovenija 2:0 (polčas)* - Hudo Slovenija

Katanec pred tekmo z Litvo: Fantje mi morajo povedati, kdo lahko in kdo ne  more - siol.net
Katanec pred tekmo z Litvo: Fantje mi morajo povedati, kdo lahko in kdo ne more - siol.net